Otevření laboratoře VR a 3D projekce

24.11.2019 18:26

V pátek 15. listopadu jsme slavnostně otevřeli učebnu virtuální reality za účasti vážených hostů, zejména náměstka hejtmana Moravskoslezského kraje Mgr. Stanislava Folwarczného, místostarosty Jablunkova Luboše Čmiela, Ing. Mariana Martynka, realizátora učebny, radních města Jablunkova, ředitelů a učitelů ZŠ v regionu, členů organizace KAPA a dalších.
Učebna bude sloužit nejen pro potřeby výuky naší školy, ale těšíme se také na spolupráci se základními školami, protože možnosti jejího využití jsou velmi široké - od výuky programování a modelování ve 3D prostoru, přes následné využití v odborných předmětech, až po uplatnění ve výuce zeměpisu, fyziky, biologie a spousty dalších předmětů. Tato nejnovější technologie v sobě skrývá velký potenciál a my se o ni rádi podělíme.